| START | TWOJE KONTO | O FIRMIE | ENGLISH SUMMARY | KONTAKT |
Najnowsza generacja systemu do walidacji procesów temperaturowych marki Kaye. System obejmuje:
  • Validator AVS – nowoczesne, zwalidowane urządzenie do rejestracji i archiwizacji danych procesowych, wyposażone między innymi w łączność WI-FI, system podtrzymywania napięcia, liczne narzędzia do obróbki danych i raportowania. System umożliwia pomiar temperatury na 48 kanałach z częstotliwością skanowania co 2 sekundy (1 sekunda przy pracy z 36 czujnikami)
  • bezprzewodową konsolę z dużym, dotykowym wyświetlaczem, kamerą oraz oprogramowaniem dostosowanym do wymagań związanych z walidacją procesów temperaturowych
  • sondę IRTD (wzorzec temperatury) oraz piece i łaźnie kalibracyjne umożliwiające prowadzenie pomiarów walidacyjnych w temperaturach od -195 do +420°C z dokładnością do +/- 0,025°C przy rozdzielczości 0,001°C
  • termopary, przetwornik ciśnienia,  przepusty i inne akcesoria umożliwiające prowadzenie pomiarów w autoklawach, suszarkach i sterylizatorach na suche, gorące powietrze, instalacjach SIP, sterylizatorach z kaskadą wodną, inkubatorach, łaźniach, lodówkach, zamrażarkach.
Cechą szczególną systemu Kaye Validator jest zgodność z wymaganiami GAMP, CFR 21 part 11 FDA, EN554, ISO 17665. Termopary, wzorzec temperatury IRTD, piece i łaźnie kalibracyjne a także konsola mogą być także wykorzystywane do pracy z urządzeniem Validator 2000 - starszą wersją systemu do walidacji firmy Kaye.Kaye ValProbe jest bezprzewodowym systemem kontrolno-pomiarowym, który rejestruje dane dotyczące temperatury, wilgotności i/lub ciśnienia. System ten może pracować także w trudnych warunkach, w miejscach gdzie dostęp dla czujników przewodowych jest znacznie utrudniony.

Kaye ValProbe został zaprojektowany z myślą o wykonywaniu pomiarów walidacyjnych o wysokiej dokładności w urządzeniach i procesach stosowanych w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, kosmetycznym, w biotechnologii a także w aparaturze medycznej. System znajduje zastosowanie w: procesach sterylizacji parą wodną, procesach sterylizacji suchym, gorącym powietrzem, procesach sterylizacji tlenkiem etylenu, procesach prowadzonych w piecach, inkubatorach i cieplarkach, komorach stabilizacyjnych i temperaturowych, magazynach.System Labwatch firmy Kaye (Amphenol) zapewnia mozliwość kontroli wszystkich parametrów jakie należy monitorować w zakładach produkcyjnych, magazynach, laboratoriach oraz wszystkich innych pomieszczeniach czy urządzeniach, gdzie obserwacja warunków pracy jest kluczowa. System może powiadamiać uprawnione osoby o przekroczeniu określonych stanów alarmowych. LabWatch składa się z bezprzewodowych loggerów RF, które w unikalny sposób komunikują się między sobą tworząc sieć. Dzięki temu dane z najbardziej odległych miejsc trafiają do jednej, wspólnej stacji bazowej. Bariery architektoniczne i duże odległości od stacji bazowej nie stanowią przeszkody dla prawidłowego działania systemu.


Ice Point Reference, sonda IRTD - wzorzec temperatury, piece kalibracyjne, łaźnie kalibracyjne.


System LogTag został zaprojektowany, by zaspokoić rosnące wymagania rynku w stosunku do urządzeń rejestrujących wielkości fizyczne takie, jak temperatura i wilgotność, przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektu ekonomicznego. System ten łączy w sobie aktualne osiągnięcia wiedzy i techniki (state-of-the-art technology), niezwykła prostote i wygode obsługi, innowacyjne wzornictwo oraz wysoka jakość. Wszystko to jest oferowane po naprawde niewygórowanych cenach. LogTag to znakomite zestawienie ceny i wartości (walorów użytkowych i parametrów technicznych).

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.logtag-recorders.com

System obejmuje bezprzewodowe rejestratory (loggery) temperatury oraz temperatury i wilgotności. W zależności od przeznaczenia i zakresu pomiarowego temperatury dostępne są loggery z wbudowanym czujnikiem temperatury oraz loggery wyposażone w gniazdo do podłączenia zewnętrznego czujnika temperatury (co umożliwia pomiary w zakresie nawet do -85°C!). Loggery LogTag wielkością są zbliżone do karty płatniczej. W obudowie znajduje się duże "oczko" pozwalające w łatwy sposób zawieszać je w dowolnym urządzeniu lub pomieszczeniu.  Dwie diody LED sygnalizują włączenie rejestracji oraz alarm. Duży przycisk "START/MARK" umożliwia ręczne rozpoczęcie rejestracji oraz oflagowanie w pamięci momentów ważnych dla dalszej analizy danych (np. wyjęcie loggera z komory klimatycznej itp.). W skład systemu wchodzi także niewielka stacja dokująca, podłączana do gniazda USB komputera, na którym zainstalowano program LogTag Analyzer (wkrótce dostępny także w polskiej wersji językowej!). 
Absolutną i rewelacyjną nowością jest logger TRID z umieszczonym na obudowie wyświetlaczem LCD, który pozwala odczytać dane statystyczne (jak max i min temeperaturę, stany alarmowe itp.) z ostatnich 30 dni bez konieczności umieszczania loggera w stacji dokującej. Jest to niocenione w sytuacjach, gdy nie mozna skorzystać z komputera, a konieczne jest sprawdzenie w jakich warunkach znajdował się nasz produkt. 

wsteczstartdo góry