| START | TWOJE KONTO | O FIRMIE | ENGLISH SUMMARY | KONTAKT |
Polecamy najwyższej klasy autoklawy niemieckiej firmy Systec, firmy, która poświęciła się wyłącznie projektowaniu i producji autoklawów laboratoryjnych, a więc przeznaczonych przede wszystkim do sterylizacji płynów i odpadów laboratoryjnych, jak również ciał stałych (narzędzi, filtrów, węży, tekstyliów itp.). Autoklawy Systec oferują wiele unikalnych rozwiązań, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz optymalizację, skuteczność i powtarzalność procesów sterylizacji.


Firma SMEG (Włochy) jest znana na całym świecie jako producent najwyższej klasy sprzętu gospodarstwa domowego, odznaczającego sie nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i wyrafinowanym wzornictwem. SMEG Instruments jest częścią tej grupy, zajmującą się produkcją przede wszystkim profesjonalnych urządzeń do mycia i dezynfekcji. Są to niezwykle nowoczesne urządzenia, o doskonałych parametrach użytkowych , przyjazne dla użytkownika oraz bardzo trwałe. Pierwsze urządzenia tej firmy sprzedaliśmy w Polsce już w 1992 roku.


Telstar jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych producentów komór laminarnych na świecie. Firma istnieje już prawie 50 lat. Jej założyciel Ramon Capella w 1963 roku rozpoczął w Hiszpanii produkcję pomp próżniowych, które w tych czasach były uznawane za niezwykle innowacyjne. Od samego początku firma dbała o najwyższą jakość swoich wyrobów i konsekwentnie rozwijała kolejne produkty, takie jak suszarki próżniowe, liofilizatory, moduły z laminarnym przepływem powietrza do ochrony wydzielonych stref pomieszczeń, a w szczególności komory laminarne i komory bezpiecznej pracy biologicznej.


Oferta firmy schuett-biotec.de obejmuje: najnowszej generacji palniki automatyczne, praktyczne i bardzo solidne opalarki płomieniowe, liczniki kolonii, homogenizatory tkankowe, rollery do hodowli komórkowych. Firma oferuje także szereg wysoce specjalistycznych produktów, jak obrotowe pulpity do posiewów na płytkach Petriego, narzędzia do pobierania kolonii bakteryjnych, bezpłomieniowe opalarki do igieł i ez oraz wiele innych produktów dla mikrobiologów, biotechnologów oraz osób prowadzących badania w pracowniach biologii molekularnej.


Katalog urządzeń i akcesoriów laboratoryjnych firmy J.P. Selecta liczy kilka tysięcy produktów, wśród których do szczególnie cenionych należą różnego typu urządzenia termostatyczne: łaźnie widne i olejowe, cieplarki, sterylizatory i suszarki powietrzne, suszarki próżniowe, inkubatory CO2 i komory klimatyczne. Urządzenia te charakteryzują się wyjątkowo dobrą stabilnością i rozkładem zadanej temperatury pracy, co ma szczególne znaczenie podczas walidacji oraz w projektach badawczych.

wsteczstartdo góry