fbpx

Zmywarki laboratoryjne Smeg - linia Basic

Podstawowa linia zmywarek laboratoryjnych firmy Smeg. Urządzenia te są przeznaczone do większości laboratoriów. Charakteryzują się cichą pracą, szerokim zakresem temperatury mycia i termodezynfekcji oraz wszechstronnością zastosowań.

 • szeroki wybór – 5 modeli o szerokości: 45, 60 i 90cm, pojemności komór 105 i 168 litrów
 • 3 modele z podsuszaniem termodynamicznym
 • 2 modele z suszeniem za pomocą strumienia gorącego powietrza
 • możliwość konfigurowania i zapisywania w pamięci własnych programów użytkownika
 • możliwość mycia detergentem proszkowym lub płynnym
 • możliwość zainstalowania do 3 pomp perystaltycznych
 • możliwość automatycznego uchylania drzwi po zakończeniu cyklu
 • szeroki wybór statywów, koszy i wózków załadowczych oraz innych akcesoriów pozwalających na mycie różnych przedmiotów
 • niska głośność do 50dB
 • możliwość zmywania w temperaturze do 95 stopni, z uwzględnieniem skuteczności termodezynfekcji – A0
Rozwiązania zastosowane w linii Basic to rezultat przeszło 30 lat doświadczenia w produkcji zmywarek laboratoryjnych.  Dzięki zdobytej wiedzy firma SMEG stworzyła nowoczesne, wydajne rozwiązania zapewniające najwyższą skuteczność mycia i oszczędność mediów.

Dostępne modele i akcesoria

Zmywarka laboratoryjna Smeg GW0160
Automat myjąco-dezynfekujący GW0160  to ekonomiczny, najtańszy  model z całej serii zmywarek laboratoryjnych produkowanych przez firmę SMEG Instruments. Zmywarka ta posiada system termodynamicznego podsuszania wsadu.  Urządzenie może być wyposażone w dwie pompy dozujące do płynów eksploatacyjnych lub dozownik detergentu proszkowego. Podczas procesów dezynfekcji termicznej monitorowany jest parametr A0 – do oceny skuteczności dezynfekcji zgodnie z normą EN ISO15883:2006. Zmywarka jest przeznaczona do mycia naczyń szklanych, przedmiotów z tworzyw sztucznych, pipet, butyrometrów oraz innych używanych w laboratoriach naczyń, narzędzi i akcesoriów. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat tego modelu prosimy o kontakt: tel 22 720 22 59 lub info (@) deville.com.pl.
Zmywarka laboratoryjna Smeg GW1160
Z uwagi na bardzo korzystny stosunek walorów użytkowych do ceny jest to najbardziej popularny model z całej rodziny zmywarek marki Smeg. Urządzenie jest wyposażone w system termodynamicznego podsuszania wsadu. Zmywarka Smeg GW1160 może byś wykorzystywana wszędzie tam, gdzie całkowite wysuszenie wsadu nie jest wymagane, np. w laboratoriach mikrobiologicznych. Bardziej wydajny system suszenia strumieniem gorącego powietrza posiadają modele Smeg GW4060 i GW4090. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat tego modelu prosimy o kontakt: tel 22 720 22 59 lub info (@) deville.com.pl.
Zmywarka laboratoryjna Smeg GW4060

Uniwersalna zmywarka laboratoryjna z systemem suszenia strumieniem gorącego powietrza. Urządzenie, podobnie jak model GW1160 może być wyposażone w trzy pompy dozujące do płynów eksploatacyjnych lub dozownik detergentu proszkowego. Podczas procesów dezynfekcji termicznej monitorowany jest parametr A0 – do oceny skuteczności dezynfekcji zgodnie z normą EN ISO15883:2006. Sterownik zawiera standardowe programy m.in. do usuwania zanieczyszczeń agarowych, tłuszczy, pozostałości krwi oraz pozwala zbudować programy dostosowane do potrzeb użytkownika.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat tego modelu prosimy o kontakt: tel 22 720 22 59 lub info (@) deville.com.pl.

Zmywarka laboratoryjna Smeg GW4190
Model ten posiada takie same parametry jak zmywarka laboratoryjna SMEG GW4060 z tą różnicą, że zestaw płynów eksploatacyjnych jest umieszczony w specjalnym schowku obok komory mycia. To powoduje, że zmywarka ma szerokość 90cm. Urządzenie, podobnie jak modele GW1160 i GW4060,  może być wyposażone w trzy pompy dozujące do płynów eksploatacyjnych lub dozownik detergentu proszkowego. Podczas procesów dezynfekcji termicznej monitorowany jest parametr A0 – do oceny skuteczności dezynfekcji zgodnie z normą EN ISO15883:2006. Sterownik zawiera standardowe programy m.in. do usuwania zanieczyszczeń agarowych, tłuszczy, pozostałości krwi oraz pozwala zbudować programy dostosowane do potrzeb użytkownika.Suszenie odbywa się za pomocą strumienia gorącego powietrza. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat tego modelu prosimy o kontakt: tel 22 720 22 59 lub info (@) deville.com.pl.
Zmywarka laboratoryjna Smeg GW2145
Najmniejsza zmywarka laboratoryjna z rodziny automatów myjąco-dezynfekujących firmy Smeg Instruments. Szerokość urządzenia wynosi zaledwie 45cm. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane w laboratoriach o bardzo małej powierzchni. Model ten oferuje 15 programów mycia, w tym 6 programów użytkownika, które można skonfigurować do indywidualnych potrzeb. Może być wyposażone w 2 pompy perystaltyczne a także w dozownik detergentu proszkowego. Model GW2145 umożliwia termodynamiczne podsuszanie wsadu. Podobnie jak wszystkie inne zmywarki laboratoryjne firmy Smeg model GW2145 charakteryzuje się bardzo cichą pracą <50dB. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat tego modelu prosimy o kontakt: tel 22 720 22 59 lub info (@) deville.com.pl.
Akcesoria do zmywarek laborastoryjnych Smeg

Dla prawidłowego prowadzenia procesów mycia niezwykle istotna jest przemyślana konstrukcja i konfiguracja zmywarki laboratoryjnej.

Aby dobrać właściwą,  dostosowaną do potrzeb użytkownika zmywarkę laboratoryjną należy uwzględnić wiele kwestii.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:
tel: (22) 720 22 59  email: info (@) deville.com.pl

Doradcy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

napisz do nas

  Zapoznałem się i akceptuję informacje o ochronie danych osobowych zawartych w polityce prywatności

  KONTAKT

  SIEDZIBA FIRMY

  De Ville Biotechnology
  ul. Miła 14, 05-090 Raszyn
  T:  (22) 720 22 59
  F:  (22) 716 19 85
  E:  info (@) deville.com.pl


  DZIAŁ OBSŁUGI SPRZEDAŻY i ZGŁOSZENIA DO SERWISU TECHNICZNEGO
  T: (22) 720 22 59

  (22) 716 16 40
  F: (22) 716 19 85
  E: info (@) deville.com.pl
  serwis (@) deville.com.pl