fbpx
Monitorowanie transportów farmaceutycznych pod względem temperatury za pomocą rejestratorów temperatury LogTag®

Monitorowanie transportów farmaceutycznych pod względem temperatury za pomocą rejestratorów temperatury LogTag®

Rejestratory danych LogTag są często używane w środowiskach podlegających GxP (GMP = Good Manufacturing Practice, GSP = Good Storage Practice, GDP = Good Distribution Practice). Wytyczne UE „Dobra praktyka dystrybucji” (GDP) stanowią, że produkty farmaceutyczne muszą być transportowane zgodnie z wymaganymi warunkami przechowywania. Dlatego w przypadku produktów farmaceutycznych, które mają być przechowywane w typowych zakresach temperatur od +2 ° C do +8 ° C lub od +15 ° C do +25 ° C, wymagany jest transport w kontrolowanej temperaturze.

Jak więc odbiorca może mieć pewność, że lek nadal działa?

Odpowiedzi udzielają rejestratory danych LogTag. Jeśli kompaktowy rejestrator danych jest zapakowany razem z produktem farmaceutycznym, odbiorca może odzyskać pełną historię pomiarów, w tym godzinę i datę, i upewnić się, że nie stracił on żadnej skuteczności. Rozmiar i waga rejestratora danych pomagają zapewnić jak najwięcej miejsca na szczepionki w pojemniku transportowym.

Progi alarmowe można łatwo dostosować do różnych wymagań temperaturowych, a rejestrator danych wyświetla czerwoną diodę LED, jeśli te progi zostały przekroczone. Jest to szczególnie ważne, gdy szczepionki są wysyłane do takich obszarów, jak kraje rozwijające się, gdzie dostęp do komputerów osobistych nie jest konieczny, a protokół pomiaru może być dostępny dopiero po pewnym czasie.

Do prostego monitorowania lodówek, aż po regulowane zastosowania farmaceutyczne, w których obowiązują surowe wytyczne, takie jak FDA 21CFR11 – rejestratory temperatury i wilgotności LogTag®, a także wskaźniki są właściwym wyborem, aby stworzyć pełny profil temperatury!

https://deville.com.pl/oferta-deville/logtag/

https://www.logtag-recorders.com/en/pharmatransport-datalogger/dv

KONTAKT

SIEDZIBA FIRMY

De Ville Biotechnology
ul. Miła 14, 05-090 Raszyn
T:  (22) 720 22 59
F:  (22) 716 19 85
E:  info (@) deville.com.pl


DZIAŁ OBSŁUGI SPRZEDAŻY i ZGŁOSZENIA DO SERWISU TECHNICZNEGO
T: (22) 720 22 59

(22) 716 16 40
F: (22) 716 19 85
E: info (@) deville.com.pl
serwis (@) deville.com.pl